شش پر برنجی: اطلاعاتی عمومی که باید بدانیم, مجله ی آنلاین صنایع فلزی، فلزات و آلیاژ ایران

شش پر برنجی: اطلاعاتی عمومی که باید بدانیم

میله شش پر برنجی، برای بسیاری از فرآیندهای پردازشی و نیز کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می‌شود. وقتی برنج با عناصر طبیعی در تماس باشد، سطح آن آسیب پذیر خواهد شد و به طور پیوسته رنگ سبز یا آبی به خود می‌گیرد. این محصول دارای مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی، رسانایی الکتریکی و سطحی نیمه صاف با رنگ زرد برنجی و لبه‌های دقیق است. میله‌های شش پر برنجی معمولاً در محیط‌های خورنده، کاربردهای مکانیکی یا معماری، چرخ‌دنده‌ها و قفل‌ها و پروژه‌های زینتی استفاده می‌شوند. برای این محصول، استاندارد ASTM B16 360 یک مشخصه استاندارد برای میله، میله برنجی و سایر اشکال برش آزاد است.

میله‌های شش پر برنجی با دقت بالا کالیبره می‌شوند و برای ماشین‌کاری با سرعت بالا مناسب هستند و طبق استاندارد EN 12164 تولید می‌شوند. این محصولات به درخواست مشتری با بسته‌بندی استاندارد ۵۰۰ یا ۱۰۰۰ کیلوگرمی عرضه می‌شوند. تولید باید مطابق با استاندارد اروپایی (EN) و هنجار آمریکایی (ASTM) باشد و درخواست‌های ویژه مشتریان توسط واحدهای مربوطه بررسی و تولید می‌شوند. میله‌های برنجی را می‌توانید با ابعاد و اندازه‌های مختلف خریداری نمایید.

با توجه به ویژگی های متعددی که شش پر برنجی دارد، از جمله مقاومت در برابر خوردگی، رسانایی الکتریسیته، ظاهر زیبا و مقاومت در برابر خوردگی، این محصول در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین با توجه به انعطاف پذیری و مقاومت به خوردگی آن، شش پر برنجی برای تولید قطعات ماشین های کشاورزی، قطعات پمپ، تجهیزات مورد استفاده در صنایع هوا فضا و دفاعی، قطعات ماشین آلات صنعتی و خودرو سازی و همچنین قطعات مصرفی در صنایع الکترونیکی و کامپیوتری به کار می رود.

در نتیجه، شش پر برنجی به عنوان یک محصول با ویژگی های منحصر به فرد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به ویژگی های بسیار مثبت آن، احتمالا همینگونه خواهد ماند.

اشتراک با دوستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!