قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه کاربران بایستی پیش از ثبت نام، تمامی قوانین و مقررات بازار برنج آنلاین را مطالعه و با اطلاع از تمامی شرایط و ضوابط، ثبت نام خود را تکمیل نمایند. همچنین امکان تغییر قوانین و مقررات در صفحه جاری وجود دارد و مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربران می باشد.
کلیه کاربران می ‌پذیرند که ممکن است بازار برنج آنلاین از ارسال پیامک یا ایمیل به عنوان راه ارتباطی با آنان استفاده کند. کاربران می ‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام ‌ها قطع شود اما می ‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام ‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند یا اطلاعات مقتضی به موقع به ایشان نرسد.
مسئولیت تامین اینترنت، سخت ‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوطه برای استفاده از خدمات بازار برنج آنلاین بر عهدە ی کاربران می باشد.

عضویت و حساب کاربری

عضویت در سامانه بازار برنج آنلاین برای کلیه کاربران رایگان و بدون پرداخت هزینه می باشد.
کلیه کاربران در هنگام ثبت نام می بایست اطلاعات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایند. در صورت پیگیری کارشناسان و محرز شدن ثبت اطلاعات نادرست از سوی کاربران، بازار برنج آنلاین مجاز است از طریق مراجع قضایی و قانونی اقدامات لازم را انجام دهد.
کلیه کاربران موظفند هرگونه تغییرات در اطلاعات کاربری خود را بلافاصله با استفاده از بخش ویرایش حساب کاربری، در سامانه بازار برنج آنلاین اعمال نمایند.
در شرایطی که بازار برنج آنلاین به هر دلیل به این نتیجه برسد که حضور یک کاربر می ‌تواند برای او یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور را به خدمات سامانه دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.
کلیه کاربران متعهد می ‌گردند که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در بازار برنج آنلاین اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب تلفن همراه تماماً مسئول بوده و بازار برنج آنلاین به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود.
مسئولیت حفاظت از اطلاعات کاربری اعم از نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده در سایت یا اپلیکیشن بر عهده کاربران می باشد.
باتوجه به بررسی هاوصلاحدید بازار برنج آنلاین ، ممکن است از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک معتبر یا اصلاح اطلاعات گردد و کاربران موظفند در بازه زمانی مشخص شده مدارک را ارائه یا اصلاح نمایند. در غیر اینصورت بازار برنج آنلاین مجاز خواهد بود حساب کاربری این افراد را مسدود کرده و از ارائه خدمات به آنها جلوگیری کند.

 
مسئولیت های قانونی

تمامی کاربران متعهد می‌شوند پس از اتمام فرآیند ، از اطلاعات به دست آمده از سایر کاربران در فرآیند کار با بازار برنج آنلاین، هیچ‌گونه استفاده‌ای نکنند.
کلیه کاربران می ‌پذیرند و موظف می ‌باشند که از بازار برنج آنلاین برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.
مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی و قوانین مدنی باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و بازار برنج آنلاین هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق ندارد. همچنین بازار برنج آنلاین می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری فرد متخلف، از طریق مراجع ذی صلاح اقدامات قانونی را علیه نامبرده اعمال نماید.
کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در جهت دسترسی غیر متداول و غیر قانونی در هیچکدام از بخش های سامانه بازار برنج آنلاین صورت دهند. در صورت وجود چنین اقدامی، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با فرد متخلف برخورد شده و مسئله مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سامانه بازار برنج آنلاین شود، تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی می گردد و بازار برنج آنلاین حق غیر فعال نمودن حساب کاربری و اقدام قانونی علیه ایشان را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود تا هر زمان خواهد داشت.
بازار برنج آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال صحت و سلامت محصولات و خدمات ارائه شده از سوی فروشندگان و تامین کنندگان و نیز زمان و کیفیت تحویل آنها بر عهده ندارد.
بازار برنج آنلاین با استفاده از سیستم نظارتی خود و انجام نظرسنجی از کاربران تلاش می ‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد. بدیهی است کاربران می بایست کلیه نظرات و انتقادات خود را به واحد پشتیبانی بازار برنج آنلاین منتقل نمایند تا امکان پیگیری آن ها میسر گردد.

 
آگهی خرید

منظور از آگهی خرید، گرفتن کمترین قیمت برای یک یا چند محصول از تعداد زیادی تامین کننده می باشد.
همه افرادی که در سامانه بازار برنج آنلاین ثبت نام کرده و به آن وارد شده باشند، می توانند آگهی خرید ایجاد کنند.
هر کاربر می تواند به یک چندین آگهی خرید پاسخ دهد و کاربر آگهی دهنده جهت انتخاب فروشنده مورد نظر خود از بین پیشنهاد دهندگان کاملاً مختار است.
سایت بازار برنج آنلاین هیچ دخالتی در محتوای درخواست خرید و قیمت های پیشنهادی ندارد و مسئولیت این موارد بر عهده خود کاربران می باشد.
در صورتی که در نام یا توضیحات آگهی خرید از عبارات خارج از شئونات اجتماعی یا خلاف شرع و قانون استفاده شود، سایت بازار برنج آنلاین مجاز به حذف آگهی خرید از سایت می باشد.

 
اعلام موجودی

منظور از اعلام موجودی ، لیستی از موجودی انواع محصولات آلیاژ برنج فروشندگان در یک بازه زمانی مشخص می باشد، که ممکن است همراه با قیمت آنها اعلام شود.
همه کاربران سایت بازار برنج آنلاین که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد آن شده باشند می توانند اعلام موجودی خود را در هر ساعت از شبانه روز اعلام کنند.
کلیه کاربران متعهد هستند از درج مطالب خلاف شرع مقدس اسلام یا قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنند.
کلیه کاربران متعهد هستند از درج مطالب غیر مرتبط با محصولات آلیاژ برنج
خودداری کنند و سامانه بازار برنج آنلاین مجاز به حذف مطالب متفرقه است.
کلیه کاربران متعهد هستند از ایراد اهانت یا اتهام به هر شخص حقیقی یا حقوقی در مطالب ارسالی خودداری کنند و سامانه بازار برنج آنلاین مجاز به حذف این موارد و برخورد با این کاربران است.
مسئولیت صحت اطلاعات ذکر شده در اعلام موجودی اعلامی به عهده ارسال کننده آن است و بازار برنج آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال موجود بودن یا نبودن موارد اعلام شده یا تغییرات احتمالی در قیمت های اعلامی ندارد.

اشتراک با دوستان
error: Content is protected !!